Często zdarza się, że nasze tempo życia wymusza konieczność zabierania jedzenia ze sobą, np. do pracy, na uczelnię czy wycieczkę. Aby posiłek był świeży, smaczny i zabezpieczony, potrzebujemy odpowiedniego opakowania. Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, lunch boxes (czyli pojemniki na lunch) oraz kubki plastikowe z pokrywką zyskują na popularności. Dlaczego warto z nich korzystać?

Lunch boxes — pojemniki na lunch, które zrewolucjonizują Twój codzienny posiłek

Pierwszym i najważniejszym argumentem przemawiającym za używaniem lunch boxów jest oczywiście wygoda. Dzięki różnym komorom i przegrodom możemy w jednym pojemniku umieścić różne składniki naszego posiłku, nie martwiąc się, że się wymieszają czy przesączą. To idealne rozwiązanie na sałatki, dania obiadowe czy różnego rodzaju przekąski. 

Kolejną zaletą lunch boxów, jest ich trwałość. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia, a ich szczelność gwarantuje, że posiłek dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie. 

Lunch boxes — pojemniki na lunch, to też świetne rozwiązanie dla każdego lokalu gastronomicznego, które chce dbać o komfort Klientów zamawiających na wynos. Oferta lunch boxów jest tak szeroka, że każda restauracja będzie mogła dostosować ją do swojego menu niezależnie od tego, czy serwuje zupy, frytki, czy sałatki. 

Kubki plastikowe z pokrywką – idealne na napoje i zupy

Nie tylko posiłki wymagają odpowiedniego opakowania. Kubki plastikowe z pokrywką, to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju napoju – od kawy czy herbaty, po soki i koktajle. Dzięki pokrywce, możemy być pewni, że płyny nie wyleją się nam na rękę, lub tapicerkę.

To także dobre zabezpieczenie napoju przed owadami, czy kurzem i miejskimi zanieczyszczeniami. Warto mieć na uwadze, że na ruchliwej ulicy nietrudno o to, aby ktoś nas szturchnął, czy popchnął. Korzystając z pokrywki, ratujemy nasze ubrania przed zabrudzeniem.

Bez względu na to, czy zabierasz lunch do pracy, czy planujesz piknik w plenerze, odpowiednie opakowanie to klucz do sukcesu. Wybierając lunch boxes — pojemniki na lunch i kubki plastikowe z pokrywką, inwestujesz w komfort, bezpieczeństwo i ekologię.


Jeśli jesteś zainteresowany zakupem doskonałej jakości pojemników na lunch, czy kubków plastikowych, zachęcamy do sprawdzenia oferty hurtowni opakowań jednorazowych Tedmark. Tam znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego lokalu gastronomicznego!